kontakt

V případě jakýchkoli problémů, dotazů či nápadů  souvisejících s portálem Webchemie či výukou chemie nás neváhejte kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Můžete také přímo kontaktovat správce příslušné části portálu na adresách uvedených v následující tabulce.

Část portálu Proč kontaktovat? Správce E-mail
Celý portál upozornění na nefunkční stránky či odkazy a jiné chyby na portále či našem Facebooku, sponzorské dary, nabídky spolupráce Mgr. Veronika Švandová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výukové materiály upozornění na nefunkční stránky či odkazy a jiné chyby v naší databázi výukových materiálů   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Články upozornění na odborné chyby v našich článcích   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soutěže zájem o propagaci Vámi organizované soutěže s chemickou/přírodovědnou tematikou, opravy informací o námi prezentovaných soutěžích, řešení nejasností ohledně soutěží Webchemie, sponzorské dary do soutěží Webchemie   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kalendář akcí zájem o propagaci Vámi organizované akce s chemickou/přírodovědnou tematikou, opravy informací o námi prezentovaných akcích,   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokusy

upozornění na nefunkční stránky či odkazy a jiné, např. odborné chyby v Pokusech na našem portále a na Facebooku   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Portál Webchemie je spravován týmem didaktiků, studentů a učitelů z praxe pod záštitou Masarykovy univerzity. Aktuálně portál obnovujeme po delší pauze (rodičovská dovolená celého týmu) a budujeme nový tým.


Na správě portálu se dále dříve podíleli - za což jim velmi děkujeme: Mgr. Jana Pučová (hlavní správce výukových materiálů a článků), Mgr. Martina Dížková (hlavní správce Kalendáře akcí),  Bc. Ludmila Lněničková (hlavní správce soutěží), Bc. Lucie Kujanová (autorka článků),  Bc. Magdalena Techetová (správce Facebooku), Bc. Jakub Přichystal (hlavní správce Pokusů), Helena Fadrná (grafika), Mgr. Hana Ševčíková (autorka článků), Mgr. Alena Ulichová (hlavní správce Kalendáře akcí), Mgr. Tomáš Hluska (správce Soutěží), Bc. Jakub Martínek (správce Soutěží a Výukových materiálů), Mgr. Daniel Šrajbr (správce Výukových materiálů).